Project Description

Hedef

Jewellery shop, engagement ring, wedding rings ürünlerini kaliteli ve uygun olarak satmaya çalışan Adinas Jewellery; jewellery, wedding rings, diamond aramalarinda populerligini en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda jewellery gibi en kritik anahtar kelime aramalarında Adinas Jewellery – Diamond – Wedding Ring sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

İngiltere merkezli jewellery / kuyumcu sitelerinden özellikle jewellery, diamond, wedding ring anahtar kelimelerine yönelik seo çalışması yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Jewellery, Diamond aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

Adinas Jewellery SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.