Project Description

Hedef

Digital marketing – Social media management, event photography and videography üzerine ajans hizmeti sağlayan VR Agency Digital Marketing; corporate event photography and videography, branding , corporate branding, brand management, industrial advertising photos and videos konularında populerligini en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda event photography gibi en kritik anahtar kelime aramalarında VR Agency sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

İngiltere merkezli ajans sitelerinden özellikle photography, videography, digital marketing anahtar kelimesine yönelik seo çalışması yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Digital Marketing Agency aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

VR Agency Digital Marketing SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.