Project Description

Hedef

Momercy Hamilelik Takibi, Gebelik Takibi, Bebek Gelişimi ve Anne Rehberi icin yapılmış bir Android ve IOS mobil uygulama ve websitesidir. Mobil uygulamanın daha fazla indirmeye ve kullanıcıya ulaşması, websitesinin gercek kitleye erişerek daha fazla trafik elde etmesi icin özellikle hamilelik takibi SEO yaptırma adına bir çalışma başlatılarak 100.000 uzerinde bir indirme ve aylık 10.000 websitesi trafiği elde edilmeye çalışılmıştır.

Strateji

Hamilelik, Gebelik ve Annelik uygulamalarının mobil uygulamaları ve web siteleri araçlarımız tarafından incelenerek en uygun çözüm bulunarak çalışma başlatılmıştır.

Garantili SEO stratejilerimize göre yapılan çalışmalarda şu ana kadar başarısız hiçbir sonuç alınmamıştır. Play Store ve App Store SEO çalışmalarında da uygulamalar ilk sıraya çıkartılabilmektedir.

Sonuç

Momercy Anne Bebek Hamilelik uygulaması ilk 10 sayfada yer almazken gerçekleştirilen 3 aylık çalışma sonrasında arama sonuçlarında 2. sayfada yer almayı başarmıştır. Ayrıca indirme sayısı 120.000 uzerine çıkmıştır.

Momercy Hamilelik Takibi websitesi ise ciddi bir trafik akışı ile karşılaşmıştır ve çalışmalar devam etmektedir.