Project Description

Hedef

Radyant Isıtıcı, Sıcak Hava Uretecleri, Mekan Isıtma konularında Türkiye’ de ısıtıcı üzerine hizmet veren Fornax Radyant Isıtıcı; radyant ısıtıcı, radyant ısıtma, borulu radyant ısıtıcı, depo ısıtma, fabrika ısıtma aramalarında popülerliğini en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda radyant ısıtıcı gibi en kritik anahtar kelime aramalarında Fornax Radyant Isıtıcı sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

Türkiye merkezli radyant ısıtıcı, fabrika, iç mekan, dış mekan ısıtma sitelerinden özellikle radyant ısıtıcı, radyant ısıtma, borulu radyant ısıtıcı, depo ısıtma, fabrika ısıtma anahtar kelimelerine yönelik seo çalışması yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Fornax Radyant Isitici aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

Fornax Radyant Isıtvcı – Fabrika Depo Isıtma SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.