Project Description

Hedef

Ağırlıklı olarak yurtdışına hizmet eden e-ticaret sitesi Hijabium, hijab ve abaya satışlarında artış olması amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda Online Buy Hijab and Abaya gibi en kritik anahtar kelime aramalarında Hijabium sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

E-ticaret sitelerinin trafik ve satis artırma islemleri büyük rekabet gerektirmektedir. Online alışveriş çok hassas ve dikkatli yapılmalıdır ki umduğunuz ya da ihtiyac duyduğunuz eşyayı doğru bir şekilde alabilin. Bu sebeple güvenilir bir hizmet sunduğumuzu yaptığımız SEO çalışmalarında belirtmemiz gerekmektedir.

Strateji

E-ticaret siteleri özellikle muslim womens store anahtar kelimesine yönelik satış yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Buy Online Hijab and Abaya aramasını sıklıkla yapan kadın kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir sekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

Hijabium SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

Güncelleme (1.ay): SEO uzmanlarımızın 1. ay seo çalışma sonrası arama sonuçları gösterim sayısı %1000 oranında artmıştır. 3 farklı anahtar kelime arama sonuçlarında ilk sayfada yer almıştır.

Güncelleme (2.ay): 16 farklı anahtar kelime arama sonuçlarında ilk sayfada yer almıştır.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.