Project Description

Hedef

Health Tourism, Dental Care, Hair Transplantation konularında Türkiye’ de sağlık turizmi üzerine hizmet veren Ozmen Care Clinic – Dental Care – Hair Transplantation – Tourism; health tourism, dental clinic, hair clinic, hair transplants aramalarında popülerliğini en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda dental clinic gibi en kritik anahtar kelime aramalarında Ozmen Care Clinic – Dental Care – Hair Transplantation – Tourism sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

Türkiye merkezli health tourism sitelerinden özellikle health tourism, dental clinic, hair clinic, hair transplants anahtar kelimelerine yönelik seo çalışması yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Dental Care, hair transplant aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

Ozmen Care Clinic – Dental Care – Hair Transplantation – Tourism SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.