Project Description

Hedef

NFT Development, Software Development konularında Amerika’ da software development company olarak hizmet veren PAESOFT NFT Website Development; nft development, website development, web3 development aramalarında popülerliğini en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda nft development gibi en kritik anahtar kelime aramalarında PAESOFT Software Company sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

Amerika merkezli software development company sitelerinden özellikle nft development, website development, web3 development anahtar kelimelerine yönelik seo çalışması yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. PAESOFT Software Company aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

PAESOFT NFT Website Development SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.