Project Description

Hedef

Isıtma sistemleri, doğalgaz ısıtma sobaları, cafe ve fabrika ısıtma sistemleri gibi ısıtma uzerine kaliteli ürünlerin satışını yapan e-ticaret sitesi Teknodm Isıtma Sistemleri; Seramik Radyant Isıtıcı, Borulu Radyant Isıtıcı, Sıcak Hava Üreteci gibi ısıtma araç gereçlerinin satışını en üst seviyelere çıkarmak amacı ile SEO yapmak ve yaptırmak istemiştir. SEO çalışmamızda Isıtma Sistemleri gibi en kritik anahtar kelime aramalarında Teknodm Isıtma Sistemleri sitesinin ilk sayfada çıkmasını hedeflemekteyiz.

Strateji

Isıtma sistemleri satış siteleri özellikle ısıtma sistemleri, radyant ısıtıcı anahtar kelimesine yönelik satış yapan siteler incelenerek bu alanda yapılan tüm aramalar analiz edilmektedir. Sıcak Hava Üreteçleri aramasını sıklıkla yapan kitleye hitap eden anahtar kelimeler tespit edilerek kritik paylaşımlar yapılmaktadır.

5 farklı SEO analiz aracımız da dinamik bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir. SEO stratejilerinde en iyi yöntemler uygulanmaktadır.

Sonuç

Teknodm SEO çalışması yeni başlamıştır. Aylık sonuçları buradan paylaşıyor olacağız.

SEO çalışmaları uzun vadelidir. Bu yüzden sonuç alındığında bitti demek yanlış olur. SEO çalışmalarını sürekli hale getirmeniz sitenizin sağlığı açısından çok kıymetlidir.