Project Description

Hedef

FiberDepo Network Dünyası ulusal bir ticaret şirketidir. Bir SEO firmasına Google aramalarında üst sıralar için SEO yaptırmış ancak memnun kalınmayıp bizimle çalışmaya başlamışlardır. Hedefimiz her zamanki gibi ilk sayfalarda sonuç vermesi olmuştur.

Strateji

Network donanım ürünleri satışı sağlayan tüm firmalar incelenmiş ve detaylı bir rapor hazırlanarak kilit noktalar belirlenmiştir.

SEO stratejilerimizin tek hedefi SEO çalışmasını yapmış oldugumuz websitesinin kritik anahtar kelimele aramalarında ilk sayfada yer almasıdır. Üst sıralara çıkarmak herkes tarafından yapılabilir ama asıl stratejik başarı ilk sayfaya çıkarabilmektedir.

Sonuç

Ticari faaliyetlerinde %38, telefon aramalarında %51 artış sağlanmış ve 4 farklı anahtar kelime çalışmasında yapılan google aramalarında ilk sayfada yerimizi sağlamlaştırdık.

Halihazırda SEO çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız uzun vadede en az 10 farklı anahtar kelime aramasında ilk sayfada yer almaktır. Ayrıca firmaya bağlı 3 ayrı websitesinin de SEO hizmeti devam etmektedir.